Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Kuzyn Berneńczyka Pies Pasterski Appenzeller szczenięta FCIna sprzedaż

opolskie, Opole, Św. Józefa 39, Appenzeller

Appenzeler- jest szwajcarskim psem pasterskim, lubi zadania intelektualne i ruch. Cechuje go dobre zdrowie i znakomita odporność. Jest wytrzymały, zwinny i sprytny. Z charakteru jest psem bardzo rodzinnym, zawsze przy człowieku- nie nadaje się do kojca. Pies jest energiczny, wesoły i bystry. Uczy się chętnie i szybko, choć potrafi mieć swoje szalone pomysły, np. ze spaceru przyciągnie największy konar jaki znajdzie. Dobrze wykonana praca socjalizacyjna, poświęcenie mu uwagi, zabawa, aktywność daje gwarancję uzyskania psa spokojnego, rodzinnego, delikatnego, bez agresji.
Z naszych doświadczeń i obserwacji wynika, że do obcych jest nieufny, ale nie agresywny, ostrzega, ale nie atakuje. Jest niezwykle delikatny wobec dzieci. Kocha biegać jako współtowarzysz treningu, przy rowerze lub sam, ganiając za piłką. Nasz zna m.in. komendy kierunków: prosto, prawo, lewo, co jest wspaniałym narzędziem w treningach biegowych ze swym panem. W chwilach relaksu, którego ma dość dużo w ciągu doby, jest spokojny, śpi najlepiej blisko swojego człowieka.
Ma krótką sierść, linieje dwa razy w roku – na wiosnę i jesienią, co nie jest bardzo uciążliwe.

Hodowla domowa rasy Appenzeller, zarejestrowana w ZKwP pod przydomkiem Liryda Dog Stars ma zaszczyt ogłosić, że już są na świecie szczenięta, urodzone 05.03.2022:
2 czarne dziewczynki
3 czarne chłopaki

Rodzicami zostali:
Akira ze Smolstars i Eliot z Czarciej Tryfty
Rodowód szczeniaków:
http://www.dogsfiles.com/index.php?ind=dogsbase&breed=30&op=view&did=208863&nlang=en&fbclid=IwAR11-NKzqSRlsDFx5YEuZRVjc-qhIIT2L0r7mHiIWsYXNLmMAMD15sSfgqk

Serdecznie zapraszam do kontaktu i rezerwacji szczeniąt.

Szczenięta do odbioru na początku maja 2022r.