Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Piękne kocięta od Glediczia*PLna sprzedaż

Zgierz, łódzkie, syberyjski

Hodowla Glediczia*PL, zrzeszona jest w WCF- World Cat Federation, należy do związku felinologicznego PZF.
Pojawił się w naszej Hodowli miot- P Glediczia*PL, posiadamy wolne kocurki: RIKKI w kolorku seal point z bielą oraz RALFI w kolorze blue point z bielą.
Polecam nasze cudaki z uroczym charakterem; maluchy są wyjątkowo dorodne, beztroskie, bardzo otwarte, wspaniałe bąble. To wyjątkowe pieszczochy, cudownie rozmruczane. Stęsknione witają nas po powrocie do domu, ciągle domagając się głasków- mają cieplutkie, wielkie kocie serducha otwarte na człowieka.
Charakteryzują się pięknym kolorem oka, które spowodowane jest odpowiednim doborem kotów hodowlanych, nasza hodowla nastawiona jest na hodowlę czystych linii Neva Masquerade bez domieszki kotów syberyjskich klasycznych co gwarantuje przekazywanie błękitu oka przez wszystkich przodków. Dodatkowym atutem jest uzyskanie u naszych kociąt wyjątkowego futra z bardzo bogatym podszerstkiem. Dlatego nasze kociaki i dorosłe koty mają bardzo exkluzywne futro. Ważnym aspektem naszej hodowli jest także dbałość o zdrowie naszych kotów, dlatego kocięta opuszczające nasz dom są : zaszczepione 2-krotnie, odrobaczone adekwatnie do wieku, zaczipowane, wykastrowane, wychowane na najlepszych markowych karmach; dodatkowo wszystkie koty dorosłe klasyfikowane do rozrodu w naszej hodowli są przebadane na choroby wirusowe Fiv,Felv-wynik ujemny, oraz choroby przenoszone genetycznie: HCM (echo) oraz PKD (USG)- wyniki ujemne.
Nasze puszyste kulki otrzymują od nas wszystko aby mogły żyć długo, zdrowo, szczęśliwie i dodatkowo cieszyć oko nowych właścicieli swoją niebanalną urodą.
Nasza hodowla jest hodowlą domową, oznacza to, że wszystkie koty w naszym domu łącznie z kociętami , uczestniczą w życiu domowników każdego dnia, to zapewnia doskonałą socjalizację maluchów i szczęśliwe życie naszych kotów hodowlanych. Nasze kociaki są świetnie przygotowane do życia w nowej rodzinie.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.glediczia.pl

źródło: olx

3,000 PLN

Zobacz ogłoszenie na OLX
To ogłoszenie pochodzi z portalu OLX. Zostało zweryfikowane przez naszych moderatorów pod kątem ryzyk dotyczących pseudo-hodowców i innych zagrożeń.

Dodane przez Ines