Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

NETFLIX 'N CHILL Curly Heads*PL - DOSTĘPNY!na sprzedaż

Warszawa, mazowieckie, Devon rex

3 lipca 2022 w hodowli Curly Heads*PL urodził się miot 4 pięknych kociaków. rodzicami zostali Champion Polski: CH ZEUS PasoDoble*PL i DAJNA TISH&CO (importowana ze wschodu). kocięta opuszczą hodowlę w wieku ok. 14 tyg. zaszczepione i odrobaczone, wykastrowane, wolne od chorób wirusowych jak FeLV i FIV i genetycznych: PKD, CMS, HCM (przebadani rodzice, badania do wglądu) oraz nauczone korzystania z kuwety i drapaka. zabierają ze sobą pięciopokoleniowy rodowód FPL (FIFe), wyprawkę, książeczkę zdrowia i umowę kupna-sprzedaży.

Devon Rex to rasa niezwykła, w której zakochaliśmy się lata temu i dzięki pracy w postaci wielu szkoleń oraz zdobywania wiedzy o felinologii w praktyce po długich oczekiwaniach udało nam się założyć hodowlę, którą zarejestrowaliśmy w klubie Cat Club Feniks (pod patronatem Felis Polonia i tym samym FIFe). nasze koty uczestniczą w życiu codziennym wszystkich domowników, wychowują się z dziećmi oraz psem i królikiem:)

będą idealnie przygotowane do zamieszkania w nowych domach na koniec września/początek października. na dwóch ostatnich zdjęciach można zobaczyć rodziców maluchów:)

1. NETFLIX ’N CHILL Curly Heads*PL - czarny point chłopiec (DOSTĘPNY)
2. NFZ Curly Heads*PL - czarny chłopiec (obserwacja do hodowli)
3. NAIROBI Curly Heads*PL - czarny szylkret dziewczynka (rezerwacja)
4. NIUNIA Curly Heads*PL - niebieski szylkret dziewczynka (rezerwacja)