Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Curly Heads*PL

Kaliszówka
Nazwa hodowcy: Curly Heads*PL
Hodowany gatunek: Koty
Przynależy do:
 • Cat Club Feniks - Felis Polonia (FIFE)
Hodowane rasy:
 • Devon rex
Wyprawka
zapach karmy mokrej i suchej, kocyk z wyszytym imieniem kociaka, "instrukcja obsługi" Devona, ulubione zabawki malucha, gumowa pokrywka na puszki, breloczek z imieniem kocięcia wydrukowany w drukarce 3D, spis roślin trujących dla kotów.
Opis
cześć! jesteśmy małą, domową hodowlą najlepszej rasy kotów na świecie - Devon Rex. prowadzimy ją rodzinnie, nasze koty czynnie uczestniczą w życiu domowym wszystkich mieszkańców. na ten moment mamy 4 koty i 8 osób w domu, ale oczywiście planujemy powiększać naszą rodzinę (o koty, nie dzieci:D) tak, żeby każdy miał Devona dla siebie, bo nie sposób jest podzielić się jednym na dwie osoby… jesteśmy zarejestrowani w Cat Club Feniks, pod patronatem Felis Polonia – członka międzynarodowej federacji felinologicznej FIFe, dlatego wszystkie kocięta urodzone pod naszym dachem posiadają 5-pokoleniowy rodowód uznawany na całym świecie. dzięki temu, że wszystkie kocięta mają kontakt zarówno z dziećmi jak i z innymi zwierzętami, w tym przypadku psem i królikiem, są bardzo dobrze zsocjalizowane. zdarzają się okazy łobuzów i przytulasów, ale każde z naszych kocich dzieci jest bardzo przywiązane do człowieka, bo już od pierwszych dni ich życia mają z nami ciągły kontakt. jako hodowcy, uważamy, że zdrowie i socjalizacja kociąt jest na 1. miejscu, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i cały czas uczymy się czegoś nowego oraz badamy nasze koty hodowlane na różne choroby genetyczne, aby zapewnić zdrowie maluchom. wszystkie koty w naszej hodowli są wolne od chorób FeLV, FIV, CMS i PKD.
a jak to się wszystko zaczęło?
odwiedziliśmy znajomych, którzy swoją drogą są hodowcami psów (pozdrawiamy Was Marcin i Krzysztof), dlatego ostatnią rzeczą jakiej się tam spodziewaliśmy był kot :D, a jednak naszym oczom ukazał się biały gremlin z kędzierzawą sierścią. od razu usiadł nam na kolanach i domagał się zabawy, nie chciał odejść ani na krok. nie mogliśmy wyjść z podziwu jak wspaniały charakter i ogromne uszy posiadało to stworzenie:d ale chyba to, co sprawiło nam największą przyjemność i zadecydowało o tym, dlaczego nasz wybór padł na tę rasę była… sierść. sierść Devon Rexa jest najlepszą rzeczą na świecie. serio. w dotyku przypomina owieczkę, kocyk, chmurkę, ciężko to opisać. coś niesamowitego! było to jakieś 8 lat temu i od tamtego momentu cały czas wstrzymywaliśmy się z decyzją o kupnie kota tej rasy. teraz ogromnie żałujemy, że nie zrobiliśmy tego wcześniej. wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy zamieszkał z nami nasz wspaniały, rudy Champion: CH ZEUS PasoDoble*PL. zakochaliśmy się bezpowrotnie

Nasze zwierzęta

 • Imię: ZEUS PasoDoble*PL
  Data urodzenia: 2020-06-10
  Gatunek: Koty
  Rasa: Devon rex
  Tytuły:
  CHAMPION
 • Imię: LT*Rococo Style WILMA
  Data urodzenia: 2020-06-08
  Gatunek: Koty
  Rasa: Devon rex
 • Imię: DAJNA TISh&Co
  Data urodzenia: 2021-06-13
  Gatunek: Koty
  Rasa: Devon rex
 • Imię: ZOE Kociakowe Love*PL
  Data urodzenia: 2021-03-01
  Gatunek: Koty
  Rasa: Devon rex

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena