Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Bedtime Story*Pl

Robotnicza 19 m25
Nazwa hodowcy: Bedtime Story*Pl
Rok założenia: 2014
Hodowany gatunek: Koty
Przynależy do:
  • Polski Związek Felinologiczny - (WCF)
Hodowane rasy:
  • brytyjski krótkowłosy
Wyprawka
Kociaki wyjeżdżają w wieku około 16 tyg. po zabiegu kastracji i chipowaniu. Oczywiście z pakietem szczepień. W skład wyprawia wchodzą karmy, zabawki kocyk, drapak, miseczki, akcesoria do pielęgnacji, syrop Geno Mune, oraz gadżety z naszej hodowli.
Opis
Jesteśmy małą domową hodowlą z Kalisza woj. wielkopolskie - najstarszego miasta w Polsce, założoną w 2014r. Łatwo nas znaleźć na mapie, Kalisz leży między Wrocławiem, Poznaniem i Łodzią.
Nazwę naszej hodowli wymyśliły nasze dzieci, a to dlatego, że uwielbiają bajki na dobranoc - Bedtime Story. W naszej hodowli, dbamy aby nasze koty oraz dorastające kocięta , były otoczone troską i miłością, oraz miały jak najlepsze warunki i opiekę. Dzięki temu, nasze kocięta opuszczając hodowlę są w pełni samodzielne, odważne i gotowe dać wiele miłości i szczęścia nowym właścicielom. Hodowla zrzeszona jest w najstarszym związku wPolsce- Polskim Związku Felinologicznym / PZF/ , który działa pod auspicjami World Cat Federation /WCF/. Członkami związku są nie tylko hodowcy ale również wszyscy miłośnicy kotów.
Koty brytyjskie to nasza wielka miłość i pasja. Nasza hodowla jest nieduża, dzięki czemu każdy z kotów, jako pełnoprawny członek rodziny otrzymuje tyle troski i uczuć, ile potrzebuje. Koty towarzyszą nam na codzień w naszych domowych czynnościach, wnosząc w nasze życie mnóstwo ciepła i radości. Zapraszamy

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena