Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Gilraen*pl

Bydgoszcz
Nazwa hodowcy: Gilraen*pl
Rok założenia: 2006
Hodowany gatunek: Koty
Przynależy do:
  • Polski Związek Felinologiczny - (WCF)
Hodowane rasy:
  • rosyjski niebieski
Wyprawka
Karmy , miski, zabawki oraz drapak.
Opis
Domowa hodowla z długoletnim doświadczeniem . Nasze koty to nasza miłość i pasja , nasze koty i kocięta traktowane są jak członkowie rodziny , towarzyszą w codziennych czynnościach .
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na współpracę z wieloma cenionymi hodowlami na całym świecie , a taka współpraca daje wspaniale efekty hodowlane . Nasze koty posiadają wyjątkowe linie w rodowodach pochodzące z najlepszych hodowli na świecie . Wyjątkowość naszych kociaków jest doceniana na całym świecie , nasze maluszki mieszkają poza Polską już także w USA, Norwegii, Szwecji, Niemczech, Holandii , Hiszpanii , Litwie czy nawet w Chinach.
Kociaki wychowujemy na kochających członków w nowych rodzinach tak by przynosiły im radość i spełniały swoją misję- misje szerzenia Niebieskiego Szczęścia !
Bo koty Rosyjskie Niebieskie to szczęście w kolorze Nieba!

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena