Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Hodowla kotów Ragdoll Na Kujawach*PL

Radłowska 4
Nazwa hodowcy: Hodowla kotów Ragdoll Na Kujawach*PL
Rok założenia: 2017
Hodowany gatunek: Koty
Przynależy do:
  • Stowarzyszenie Hodowców Kotów - (WCF)
Hodowane rasy:
  • ragdoll
Wyprawka
W skład wyprawki wchodzi:
- legowisko
- karma sucha 400 gr
- karma mokra 6x85 gr
- żwirek 10 litrów
- łopatki do żwirku
- myszki, piłeczki, wędka
Opis
Jesteśmy domową hodowlą cudownych kotów Ragdoll. Należymy do Stowarzyszenia Hodowców Kotów działającego pod auspicjami największej na świecie kociej organizacji World Cat Federation. Przynależność do klubu nakłada na nas rygorystyczne wymagania dotyczące hodowli. Rodzice kociąt uczestniczą w licznych wystawach na których zdobywają najwyższe z możliwych ocen. Nasze koty są zdrowe i szczęśliwe, mają zapewnione luksusowe warunki, karmione są karmami klasy premium, każdego dnia otrzymują witaminy dzięki którym mają piękną aksamitną sierść i pozostają pod stałą opieką lekarza weterynarii.
A co najważniejsze bardzo je kochamy :)

Kocięta urodzone w hodowli mogą zmienić dom po ukończeniu 12 tygodnia życia. Są one w pełni przygotowane do samodzielnego życia, same jedzą, korzystają z kuwety i drapaka.
W dniu odbioru kotka otrzymacie Państwo pięciopokoleniowy rodowód, książeczkę zdrowia oraz bogatą wyprawkę. Kocięta będą dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane.
Nie kastrujemy kociąt ponieważ zbyt wczesna kastracja zaburza ich rozwój.
Osoby zainteresowane zapraszamy do poznania osobistego i rezerwacji kociąt. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą telefonicznie i mailowo 7 dni w tygodniu.

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena