Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Pod Sosnami*PL

Świerkowa 5
Nazwa hodowcy: Pod Sosnami*PL
Rok założenia: 2008
Hodowany gatunek: Koty
Przynależy do:
 • Cat Club Feniks - Felis Polonia (FIFE)
Hodowane rasy:
 • Maine Coon
Wyprawka
Tak
Opis
Moja hodowla Pod Sosnami*PL powstała w październiku 2008 r. Jest zarejestrowana w Cat Club Feniks, należącym do Felis Polonia. Jesteśmy hodowlą domową, koty traktowane są jak pełnoprawni domownicy, uwielbiane przez moje córki, a ich potrzebom podporządkowana jest większość naszych planów. Koty uczą się u nas współżycia z dorosłymi, dziećmi i psami, mają zapewnione najlepsze warunki rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Wszystkie mają zrobione badania FelV i FiV z wynikiem negatywnym, HCM N/N, są na bieżąco pod kontrolą weterynaryjną. Na codzień mieszkają z nami, są chętne do pieszczot i bardzo przymilne. Osoby zainteresowane kociętami zapraszam do kontaktu.

Nasze zwierzęta

 • Imię: Luiza Rysi Pazur*PL
  Data urodzenia: 2013-03-12
  Gatunek: Koty
  Rasa: Aidi
 • Imię: Alisa Pod Sosnami*PL
  Data urodzenia: 2017-03-12
  Gatunek: Koty
  Rasa: Aidi

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena