Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Secret of The Forest FCI

Derdowskiego 15
Nazwa hodowcy: Secret of The Forest FCI
Rok założenia: 2021
Hodowany gatunek: Psy
Przynależy do:
  • Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Chojnice (FCI)
Hodowane rasy:
  • Samojed
  • Groenendael
Opis
Hodowla prowadzona jest przez córkę i mamę. Dopełniamy się wzajemnie w kwestii naszego „psiego” życia. Psy towarzyszą nam całe życie, w domu zawsze były przynajmniej 2 psy - początkowo były to niehodowlane pudelki toy, później również niehodowlane owczarki niemieckie, następnie w roku 2019 w domu pojawił się pierwszy Owczarek belgijski Groenendael - Alex, z którym nie wiązaliśmy przyszłości wystawowej. Jednak z czasem, zagłębiając się w kwestie wystaw i hodowli padła decyzja: Pora zaprosić do naszego domu gwiazde wystaw! I w ten sposób rok później, w 2020 w domu zamieszkała Wira - wybitna suczka Groenendael, największa miłość mojej mamy ;)
Z czasem i ja zapragnęłam mieć swojego „osobistego” psa wystawowego i po długim zagłębiania się w rasę i poszukiwaniach odpowiedniej hodowli w styczniu 2021 zamieszkała z nami Aria - pierwsza suczka Samoyed. Od tego momentu całe nasze życie jest przystosowane do psów, które bardzo często wyjeżdżają z nami, nie tylko na wystawy, ale tez w nasze prywatne podróże.
Hodowla stała się naszą pasją i zależy nam ja tym, żeby urodzone u nas szczenięta były wspaniałymi przedstawicielami ras, o bardzo dobrej socjalizacji.
Aktualnie (12.12.2022) mamy miot Samoyedów. 31.10.2022 na swiat przyszła wspaniała 9 - 6 dziewczyn i 3 chłopców. Ostatnie z nich jeszcze rozglądają się za nowymi domami, do których będą mogli pojechać w okresie świątecznym tego roku. Zapraszamy do kontaktu

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena