Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Shivaland

Siedlce 52A
Nazwa hodowcy: Shivaland
Rok założenia: 2020
Hodowany gatunek: Psy
Przynależy do:
 • Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Legnica (FCI)
Hodowane rasy:
 • Border collie
 • Buldog francuski
Wyprawka
Karma Gosbi puppy, opcjonalnie Polisa i inne
Opis
Jesteśmy na FB,mamy też stronę google...Witamy serdecznie w legalnej domowej hodowli Border Collie i buldogów francuskich- Shivaland (FCI). zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Legnica. Jesteśmy pod opieką specjalisty dr n wet.Karoliny Błasiak ponadto ukończyliśmy: specjalizację technik weterynarii ;specjalizację rozród i hodowla zwierząt towarzyszących.
Nasza sunie i ich potomstwo jest pod jak najlepszą opieka. Nasze sunie są przebadane pod kątem DNA ( laboratorium Laboklin Pakiet Collie oraz buldog francuski, RTG Stawów( dr Siembieda Wrocław, dr Karolina Błasiak) , oczy i serce -prawidłowo, czyste.
Kojarząc nasze sunie szukamy reproduktorów przede wszystkim po badaniach dedykowanych dla rasy oraz bez konfliktu w linii przodków ( Inbred), jak i psów sportowych lub wystawowych. Wszystko po to aby nasze szczenięta były zdrowe, silne i o określonych cechach charakteru czy wyglądu zewnętrznego.
W dniu odbioru - szczenięta będą posiadały chip, otrzymają metryki ZkwP , książeczki
zdrowia (z wpisami o odrobaczeniach i szczepieniach , wizytach weterynaryjnych) oraz super wyprawkę. PRZEGLĄD MIOTU I DOKUMENTACJA RODZICÓW DO WGLĄDU na miejscu.

Nasze zwierzęta

 • Imię: SWEETHEART From Real Dogs Paradise (FCI)
  Data urodzenia: 2019-07-17
  Gatunek: Psy
  Rasa: Border collie
 • Imię: ReYa- OPTIMA Kirrasz
  Data urodzenia: 2020-06-20
  Gatunek: Psy
  Rasa: Border collie

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena