Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Stowarzyszenie DoberMania

Sadowa 15
Nazwa hodowcy: Stowarzyszenie DoberMania
Rok założenia: 2019
Hodowany gatunek: Psy
Opis
DoberMania Dobermany i Terriery Typu Bull w potrzebie

Prowadzimy działalność non profit mającą na celu pomoc potrzebującym Dobermanom i Terierom Typu Bull oraz innym psom w typie rasy.

Pomoc ta ma różne oblicza i formy. Organizujemy domy tymczasowe, szukamy domów stałych, zapewniamy opiekę weterynaryjną, behawioralną i szkoleniową, przeprowadzamy adopcje. Zapewniamy naszym podopiecznym odpowiednią socjalizację i wszystko to czego potrzeba im w tych trudnych chwilach ( nawet jeżeli jest to akurat kanapa ).

Jesteśmy Stowarzyszeniem Rejestrowym zrzeszającym osoby , którym od lat los samotnych i skrzywdzonych przez człowieka Dobermanów i TTB nie jest obojętny. 

Działamy również w całej Polsce, tworząc grupę osób, którzy znają problem stygmatyzacji Dobermanów i Terierów Typu Bull, pomagając im przepracować najgorsze problemy, z których je wyciągamy. Aby potem szczęśliwie znaleźć im dom, który jest im potrzebny. Pomagamy tak samo każdym innym zwierzętom, zarówno pospolitym kundelkom jeśli mamy możliwości i nikt inny nie jest im w stanie pomóc bo i system prawny po 2012 roku jest niestety nieodpowiedni względem prawdziwej pomocy bezdomniakom, skrzywdzonym psom. 

Naszym głównym priorytetem jest pomoc tym psom, które potrzebują realnego wsparcia, staramy się dobierać DT i DS pod względem ich wiedzy i umiejętności, nie wydajemy psów byle jak aby wcisnąć zwierzę. Staramy się o kompatybilność relacji i wzajemnych możliwości między psem a człowiekiem. Pomagamy naszym domom adopcyjnym jeśli jest taka potrzeba, nie zostawiamy ich po adopcji samych sobie, staramy się tworzyć przysłowiową rodzinę. Nie wydajemy psów do adopcji za granicę dlatego aby nie tracić szansy na pomoc im, gdyby tej pomocy wymagały. 

Diagnozujemy psy pod względem behawioralnym i fizjologicznym współpracując z specjalistami w kynologicznych dziedzinach, poszerzając przy tym nasze doświadczenie i wiedzę, aby nasi podopieczni trafiali w jak najlepiej wyselekcjonowane domy względem  potrzeb psów a możliwości domów adopcyjnych. 

To wszystko dzieje się dzięki Wam! 
Razem możemy tak wiele ! 
Dla nich, dla Was, Razem 
https://dobermania.pl/

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena