Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Tamagotchi FCI - Hodowla Chihuahua

Ślężna
Nazwa hodowcy: Tamagotchi FCI - Hodowla Chihuahua
Rok założenia: 2021
Hodowany gatunek: Psy
Przynależy do:
  • Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Wrocław (FCI)
Hodowane rasy:
  • Chihuahua
Opis
Hodowla Tamagotchi to miejsce w pełni oddane psiakom. Chihuahua całkowicie opanowały nasze życie i nie wyobrażamy sobie go bez nich. To wyjątkowa, bardzo mądra i ciekawa rasa. Nasza hodowla mieści się we Wrocławiu i to właśnie w tutejszym oddziale ZKwP jesteśmy zarejestrowani. ZKwP czyli Związek Kynologiczny w Polsce to jedyna Polska organizacja należąca do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) a co za tym idzie jedyne słuszne miejsce w którym należy szukać swojego nowego członka rodziny i przyjaciela na całe życie - w pełni rasowego, świetnego przedstawiciela swojej rasy. Bardzo staramy się o odpowiedzialną socjalizację i habituację naszych szczeniąt, aby mogły w pełni cieszyć się tym co je otacza kiedy tylko opuszczą naszą hodowlę i zaczną podbijać świat u boku swojego nowego opiekuna. Jeszcze w tym roku spodziewamy się szczeniaczków.
Posiadamy także reproduktora rasy chihuahua długowłosy; BAILEY Someone for All - import Słowacja
Jeśli zainteresowaliśmy Państwa to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena