Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Złota Troja

Gaboń
Nazwa hodowcy: Złota Troja
Rok założenia: 2011
Hodowany gatunek: Psy
Przynależy do:
 • Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Nowy Sącz (FCI)
Hodowane rasy:
 • Dog argentyński
 • Pinczer małpi
Wyprawka
Szczenięta opuszczają naszą hodowlę zaopatrzone w wyprawkę:
- 1kg karmy puppy
- obroża i smycz
- mięciutki kocyk
- zabawka
- smaczki oraz komplet dokumentów ZKwP FCI oraz certyfikat badań słuchu. Książeczka zdrowia z aktualnymi wpisami o szczepieniach i odrobaczeniach.
Opis
ZŁOTA TROJA
Hodowla dogów argentyńskich zarejestrowana w oddziale Nowy Sącz
www.dogosargentinos.pl
Hodowlę tej wspaniałej a zarazem trudnej rasy jaką jest Dog Argentyński rozpoczęliśmy w 2010 roku.Byliśmy już wtedy szczęśliwymi posiadaczami dwóch egzemplarzy tej rasy . Pierwsza przyjechała do nas suczka GALLIA White Hunter , która posiadała wspaniały czystej linii argentyńskiej rodowód w którym znajdowały się wybitne argentyńskie psy.Ona sama emanowała elegancją,wspaniałym ruchem oraz typowym dla rasy temperamentem co niejednokrotnie udowodniła na nie jednej wystawie krajowej i międzynarodowej otrzymując oceny doskonałe i najwyższe lokaty . Zdobyła tytuły : Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski.
ISTVAN White Hunter to kolejny dog argentyński, pierwszy samiec który zamieszkał z nami .Rodzice Istvana pochodzą z włoskiej linii hodowlanej . Jak przystało na samca posiadał mocny , stanowczy charakter a przy tym był bezgranicznie oddany swojej rodzinie . To dwukrotny Zwycięzca Klubu Molosów w Warszawie z roku 2011 i 2013 Młodzieżowy Champion Polski , Champion Polski .
W kolejnych latach nasza hodowla ZŁOTA TROJA FCI rozwinęła się . Sprowadziliśmy do kraju psy z Grecji , Brazylii , Włoch oraz Słowacji .Uczestniczymy w licznych wystawach krajowych oraz międzynarodowych w kraju i nie tylko a nasze psy osiągają kolejne sukcesy i tytuły .W 2015 roku zostałam asystentem kynologicznym GR.2 specjalizacja 2B ( molosy typu dogowatego ) pogłębiam swoją wiedzę u boku wielu wybitnych sędziów.Zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej
www.dogosargentinos.pl

Nasze zwierzęta

 • Imię: ZAURAK Embryo Brazil
  Data urodzenia: 2019-05-20
  Gatunek: Psy
  Rasa: Dog argentyński
  Tytuły:
  Reproduktor wolny od dysplazji HD - A Badania wykluczające głuchote BAER TEST +/+
 • Imię: KRONOS Złota Troja
  Data urodzenia: 2019-03-12
  Gatunek: Psy
  Rasa: Dog argentyński
 • Imię: TERCJA Złota Troja
  Data urodzenia: 2019-10-05
  Gatunek: Psy
  Rasa: Dog argentyński
  Tytuły:
  Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Dogo Argentino SK 2020 Młodzieżowy Zwycięzca Specjality Show Dogo Argentino SK 2020 Vice Zwycięzca Europy 2021
 • Imię: TEMIDA Złota Troja
  Data urodzenia: 2019-10-05
  Gatunek: Psy
  Rasa: Dog argentyński
  Tytuły:
  Zwycięzca Rankingu w Rasie Polish Top Dog 2020 Młodzieżowy Champion Polski Champion Polski Grand Champion Polski
 • Imię: DEMETER Złota Troja
  Data urodzenia: 2021-01-01
  Gatunek: Psy
  Rasa: Aidi
  Tytuły:
  Młodzieżowy Champion Polski Młodzieżowy ZWYCIĘZCA Świata 2021 Zwycięzca Rankingu Wystawowego w Rasie Polish Dog Show 2021

Opinie (3)

5 z 5.0
Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

 • Aleksandra Laśkiewicz 2021-01-22 12:22:06

  Hodowla z pasją, doskonale wiedzą co w argentynach z rasy wyciągnąć chcą. Mam stały kontakt z hodowcą, zawsze odpowie na moje pytanie i pomoże. Czuć zaangażowanie, a po wydaniu szczeniaka nie zostajemy z nim sam na sam. I to jest super, takich hodowców życzyłabym sobie w naszym kraju więcej. Jak najbardziej polecam ;-)

 • Ewelina Puda 2021-04-23 11:01:47

  Złotej Troi chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Psy wychodzące z tej hodowli są doskonałymi przedstawicielami swojej rasy, chwytają za oko swoim wyglądem a za serce swoim charakterem. Pani Viola jest pasjonatką rasy, posiada dużą wiedzę w temacie i cały czas ją pogłębia czego rezultaty widzimy kiedy patrzymy na psy które przychodzą na świat z dobrze przemyślanych skojarzeń. Hodowca pozostaje w stałym kontakcie z osobą której wydała psa, można zwrócić się z każdym problemem i pytaniem - zawsze gotowa udzielić odpowiedzi, porady i szczerze interesuje się losem psów ze swojej hodowli. Wraz z dobrze odchowanym, w pełni zdrowym i szczęśliwym szczenięciem dostajemy nie tylko wyprawkę ale też jasne wskazówki jak zadbać o psa na dalszych etapach rozwoju. Hodowla nie tylko z sercem i pasją ale też solidną wiedzą o rasie. Polecam każdej osobie której zależy na psie z pewnego źródła.

 • Monika Fronczyk 2021-04-23 11:33:44

  Niecałe dwa miesiące temu przyjechaliśmy po szczeniaczka i był to początek naszej przygody z argentynami. Miłość od pierwszego wejrzenia. Przed zakupem przyjechaliśmy do hodowli (jakieś 800 km) żeby zapoznać się z właścicielami i ich psami. Poznać rasę i zadać masę przygotowanych wcześniej pytań. Pani Viola podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy cały czas w kontakcie i czuję, że możemy zwrócić się z każdym problemem jak i też z najmniejszą błahostką. Często zasypuję ją zdjęciami, bo przecież mój piesek jest najcudowniejszy 😃 syndrom psiejmamy. Jednym słowem szczerze polecam hodowlę Złota Troja. Suczka z miotu D- po domowemu Teja ❤

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena