Tysiące sprawdzonych hodowców psów i kotów oraz schronisk! | PrzybijŁapę.com

Aneta Stefaniak

Mickiewicza
Nazwa hodowcy: Aneta Stefaniak
Rok założenia: 2012
Hodowany gatunek: Psy
Przynależy do:
  • Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział Bydgoszcz (FCI)
Hodowane rasy:
  • Yorkshire terrier
Opis
Nasza hodowla yorków „Z Krainy Fiony” zarejestrowana jest w ZKwP FCI od 2012 roku. Stworzona z miłości i pasji do tych małych stworzonek, małych ale z ogromnym sercem i dużym pokładem miłości i oddania . Zapewniam moim yorkom najlepsze warunki jakie mogą mieć, ponieważ rodzina zasługuje na najlepsze i też moim maluszkom tylko takie domki staram się znajdować. Priorytetem dla nas jest, aby wychowane przez nas szczenięta, miały doskonałą psychikę, były wspaniale zsocjalizowane z ludźmi i zwierzętami, a odpowiedni dobór rodziców miał wpływ na wygląd, psychikę, zdrowie i budowę maluchów. Dzięki tym staraniom, szczenięta „Z Krainy Fiony” do nowych właścicieli trafiają nie znając strachu przed nieznajomym człowiekiem i miejscem. Bardzo szybko aklimatyzują się i otwierają swoje ogromne serducha przed nowym opiekunem w ich nowym domku. Stale doskonalimy naszą wiedzę na temat hodowli psów rasowych i zachowań yorków poprzez śledzenie najnowszych trendów hodowlanych, studiowanie materiałów dostępnych na naszym rynku, a najlepszymi nauczycielami są same one.

Opinie (0)

Wiarygodne opinie

W PrzybijŁapę masz pewność, że opinie pochodzą jedynie od osób, które faktycznie kupiły psa/kota z tej hodowli. Zastanawiasz się jak napisać pomocną opinię? Sprawdź tutaj .

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Prosimy o załączenie metryki lub rodowodu w celu weryfikacji zakupu u danego hodowcy. Zasłoń proszę dane wrażliwe, pozostaw imię i przydomek oraz datę urodzenia zwierzęcia.

Ocena